Nowoczesne wykończenia

A także: listwy, gzymsy, pilastry

bonie na elewację

Bonie elewacyjne

Bonie elewacyjne to świetny sposób na poprawę wyglądu swojego domu. Lekka i prosta konstrukcja sprawi, że Twój dom nabierze nowoczesnego stylu. Nie potrzeba do tego dużych remontów. Łatwość montażu bonie elewacyjnych to tylko jedna z zalet jaką oferują. To również odporność na niekorzystne warunki pogodowe, jak na przykład deszcz czy opady śniegu a nawet ujemne temperatury.

Efekty wykorzystania boni elewacyjnych

Bonie elewacyjne dają imponujący efekt w bardzo prosty sposób. Nasi Klienci najczęściej decydują się na sztukaterię ponieważ przez to, że wykonana jest z taniego materiału jakim jest styropian - jej koszt jest mały. 

Bonie są najstarszą ozdobą wykorzystywaną w sztukaterii. Dzięki temu, że posiadamy wiele wzorów każdy znajdzie coś dla siebie. Ta subtelna ozdoba doda subtelności każdej nieruchomości! Jeszcze kilka lat temu, bonie wykonywano za pomocą niewielkiego rowka w elewacji. Dzisiaj ich montaż jest o wiele prostszy. Gotowe elementy naklejasz na ścianę. 

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Po pierwsze są tanim i efektywnym sposobem na ozdobę elewacji. Dzięki nim, dom będzie wyglądał o wiele oryginalnej. Posiadamy szeroką paletę wzorów i kształtów boni elewacyjnych. Ich łatwość w montażu to jeden z licznych zalet jakie posiadają. Każdy może sobie na nie pozwolić. Dzięki nim odnowisz wygląd domu bez radykalnego remontu. 

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Bonie elewacyjne to idealny sposób na poprawę wyglądu domu! Nie zwlekaj!

theme_images/piekne-domy-w-sztukaterii-elewacyjnej.jpg_ALT

Dlaczego ozdobić dom elementami z polistyrenu?

Dzięki najwyższej jakości produktów możemy używać ich przez wiele, wiele lat - a nadal będą pięknie się prezentować.

Zalet jest mnóstwo. Super wytrzymałe, odporne na wilgoć, niezwykle eleganckie i banalne do zamontowania.

Ceny na każdą kieszeń! Dekory ze styropianu są naprawdę niedrogie. Sprawdź sam!