Nowoczesne wykończenia

A także: listwy, gzymsy, pilastry

bonie na elewację

Eklektyczna jadalnia

Jadalnie w stylu eklektycznym można coraz częściej spotkać w polskich domach. Połączenie ze sobą kilka stylów w jeden sprawia wnętrze, staje się oryginalne, pełniąc swoje funkcje. Szyk i elegancja w zestawie z prostymi formami odgrywają kluczową rolę w tym stylu. Jednym z przykładów dekorów wykorzystanych w takich wnętrzach jest sztukateria.

Listwy sufitowe potrafią w niespotykany sposób nadać takim wnętrzom elegancji. Rozmaitość w umeblowaniu, kolorach i kształtach sprawia, że takie wnętrza jednak potrzebują prostych rozwiązań. Dlatego listwy sufitowe to niezwykłe dekory, które sprawią, że w tak różnorodnych pomieszczeniach znajdą się jednak elementy, które spoją ze sobą całość.

Eklektyczne wyposażenie jadalni

  • Jednym z podstawowych elementów wyposażenia jadalni w stylu eklektycznym jest stół vintage. Jest to najmocniejszy akcent takiego pomieszczenia. Ogromny blat na bogato zdobionych nogach potrafi ożywić, idealnie wtapiając się w całe wnętrze.
  • Kolejną ważną kwestią są krzesła, które dość często pochodzą z różnych stylów we wnętrzach. Dość często są kolorowe i pochodzą ze sklepów vintage.
  • Nie można również zapomnieć o tureckich dywanach. To one dopełniają przestrzeń, sprawiając, że wnętrza zyskują przytulności.

Jeżeli nie wiesz jak stworzyć w jadalni eklektyczne pomieszczenie, skorzystaj z naszych rad. Gwarantujemy, że styl eklektyczny w Twojej jadalni odmieni się całkowicie. Współczesne aranżacje dają duże pole do popisu. Przekonaj się samodzielnie!

 

 

 

theme_images/piekne-domy-w-sztukaterii-elewacyjnej.jpg_ALT

Dlaczego ozdobić dom elementami z polistyrenu?

Dzięki najwyższej jakości produktów możemy używać ich przez wiele, wiele lat - a nadal będą pięknie się prezentować.

Zalet jest mnóstwo. Super wytrzymałe, odporne na wilgoć, niezwykle eleganckie i banalne do zamontowania.

Ceny na każdą kieszeń! Dekory ze styropianu są naprawdę niedrogie. Sprawdź sam!