Nowoczesne wykończenia

A także: listwy, gzymsy, pilastry

bonie na elewację

Jesienne wnętrzaJesienne dekoracje wnętrza

Przed wybraniem jesiennych dekoracji, warto wziąć pod uwagę listwy ozdobne sufitowe styropianowe. Dzięki nim wasze wnętrza staną się ostoją spokoju i zagości w nich dobra aura. Użycie tak przepięknych ozdób sprawi, że spokojnie będzie można kombinować z dodatkami czy kolorami pomieszczeń. Listwy ozdobne sufitowe styropianowe to tylko jedna z propozycji jaką można użyć w jesienną słotę. Jednak są pewną bazą od której może wywodzić się więcej koncepcji i propozycji. Dzięki temu, że na rynku jest wiele rodzajów takich listew możemy dobrać je do każdej aranżacji. Używając tak subtelnych dekorów, możecie mieć pewność, że wasze wnętrza staną się przepięknymi rozwiązaniami. Listwy ozdobne sufitowe styropianowe dzięki temu, że są wykonane z lekkiego materiału jakim jest styropian bardzo prosto można je zainstalować na ścianach.

Dynie i jesienne kwiatyJesienne aranżacje

Bukiet jesiennych kwiatów przepięknie ozdobi stół jadalniany ale także inne miejsca w domu. Można spokojnie użyć także gałęzi liści, które popsikane specjalnymi specyfikami utrzymają się w waszych mieszkaniach nawet kilka miesięcy! Kolejnym przykładem są dynie. Dzięki dużej ilości rodzajów dyń, będą się świetnie prezentować na parapetach ale również wielu innych gablotkach.

Wybierając jesiennie stylizację warto zdecydować się na listwy ozdobne sufitowe styropianowe, które sprawdzą się perfekcyjnie w każdym pomieszczeniu.

theme_images/piekne-domy-w-sztukaterii-elewacyjnej.jpg_ALT

Dlaczego ozdobić dom elementami z polistyrenu?

Dzięki najwyższej jakości produktów możemy używać ich przez wiele, wiele lat - a nadal będą pięknie się prezentować.

Zalet jest mnóstwo. Super wytrzymałe, odporne na wilgoć, niezwykle eleganckie i banalne do zamontowania.

Ceny na każdą kieszeń! Dekory ze styropianu są naprawdę niedrogie. Sprawdź sam!