Nowoczesne wykończenia

A także: listwy, gzymsy, pilastry

bonie na elewację

Kuchnia letnia

Dzięki najnowszej ustawie w polskim prawie możliwe jest budowanie domu do 70m2. Taki domek nosi nazwę - całorocznego. Wiele osób zastanawia się jak wykończyć w nim wnętrza tak, by na tej małej powierzchni wszystko ze sobą współgrało. Kuchnia letnia w takim domku, powinna być przede wszystkim funkcjonalna i dopasowana do potrzeb użytkowników. Jednym z przykładów dekorów do takie wnętrza są gzymsy. Pomimo tego, że kojarzą się z wnętrzami typu pałacowym, również sprawdzą się w mniejszych nieruchomościach.

Jaki gzyms ze styropianu?

Jeżeli zastanawiasz jaki model gzymsu wybrać do swojej kuchni postaw na proste, a zarazem eleganckie wzory. Warto zwrócić uwagę na fakt, że na rynku istnieje wiele rodzajów sztukaterii styropianowej, którą dopasujesz do każdego stylu pomieszczenia. Kuchnia letnia to miejsce, które warto powiększyć optycznie tymi dekorami ze sztukaterii. Wybierając biały kolor sztukaterii, masz pewność, że pomieszczenia stanie Twoim ulubionym miejscem w domu.

Gdzie zamontować gzyms w kuchni letniej?

Gzyms w kuchni letniej może ozdabiać ścianę jak i również meble. Wszystko zależy od tego, jak Ty go wykorzystasz. Z pomocą gzymsu zrobisz również dekoracje ścienne, które przyciągną uwagę niemal każdego, kto Cię odwiedzi.

Sztukateria - tak czy nie?

Sztukateria to doskonała jakość produktów połączona z równie wysoką odpornością. Wybierz elementy ze styropianu i ciesz się wnętrzami w angielskim stylu.

 

theme_images/piekne-domy-w-sztukaterii-elewacyjnej.jpg_ALT

Dlaczego ozdobić dom elementami z polistyrenu?

Dzięki najwyższej jakości produktów możemy używać ich przez wiele, wiele lat - a nadal będą pięknie się prezentować.

Zalet jest mnóstwo. Super wytrzymałe, odporne na wilgoć, niezwykle eleganckie i banalne do zamontowania.

Ceny na każdą kieszeń! Dekory ze styropianu są naprawdę niedrogie. Sprawdź sam!