Nowoczesne wykończenia

A także: listwy, gzymsy, pilastry

bonie na elewację

Listwy przysufitowe

Nie wiesz jak odnowić swoje wnętrze a marzysz o niespotykanych rozwiązaniach? Ze śmiałością polecamy listwy przysufitowe! Produkowane są z twardego styropianu jako elementy sztukaterii wewnętrznej. Ich łatwość w montażu sprawia, że każdy sobie z nimi poradzi. Wystarczy odrobina chęci i podstawowe narzędzia malarskie oraz klej do styropianu.

Ich instalacja wcześniej była możliwa w tak zwanych suchych pomieszczeniach jak salon. Jednak dzisiejsza technologia sprawia, że są odporne na wilgoć i mogą być montowane w wilgotnych miejscach jakim jest łazienka czy kuchnia.

Możliwości aranżacji listew przysufitowych

Listwy przysufitowe odporne są na uderzenia mechaniczne i zabrudzenia. Dzięki nim ukryjesz niepotrzebne kable, które są zmorą każdego mieszkania szczególnie w starym budownictwie. Decydując się na listwy przysufitowe z naszej firmy, nie musisz się martwić, że spadną Ci na głowę. 

Listwy przysufitowe wytwarzane są w wielu wzorach. Wiemy, że każdy z naszych Klientów ma inny gust i szuka różnych, nie uniwersalnych rozwiązań. Dlatego wszystkie nasze listwy są białe jednak można zmienić ich kolor na dowolny. Do zakrycia pęknięć oraz wielu niedoskonałości również polecamy wykorzystanie niezastąpionej listwy przysufitowej

Dlaczego warto nas wybrać?

  • zaufało nam tysiące klientów,
  • gwarantujemy długą eksploatację,
  • wysoką jakość produktów,
  • unikatowe wzory,
  • fachową pomoc specjalistów,
  • ekspresowe zamówienia,


Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Listwy przysufitowe to idealna dekoracja ścian/sufitu, która sprawi, że Twój pokój zrobi się optycznie wyższy!

theme_images/piekne-domy-w-sztukaterii-elewacyjnej.jpg_ALT

Dlaczego ozdobić dom elementami z polistyrenu?

Dzięki najwyższej jakości produktów możemy używać ich przez wiele, wiele lat - a nadal będą pięknie się prezentować.

Zalet jest mnóstwo. Super wytrzymałe, odporne na wilgoć, niezwykle eleganckie i banalne do zamontowania.

Ceny na każdą kieszeń! Dekory ze styropianu są naprawdę niedrogie. Sprawdź sam!