Nowoczesne wykończenia

A także: listwy, gzymsy, pilastry

bonie na elewację

Listwy styropianowe dekoracyjne

Listwy styropianowe dekoracyjne to hit ostatnio we wszystkich homebook'ach. Lekkość i subtelność to coś co osiągniesz z ich pomocą w całym wnętrzu. Nasi pracownicy każdego dnia stają na wysokości zadania, aby sprostać wymaganiom klientów, czyli Wam!

Cała kadra wysyłana jest na wiele szkoleń, na których zdobywają coraz większą wiedzę, która pozwoli na wytworzenie nowoczesnych rozwiązań. Wszystkie listwy styropianowe dekoracyjne wykonywane są z twardego materiału jakim jest styropian. Odporne na uszkodzenia, zakryją kable oraz uszkodzenia ścian jak pęknięcia.

Postaw na listwę styropianową dekoracyjną

Listwy styropianowe dekoracyjne to świetna inwestycja nie tylko do domów czy mieszań ale również wielu nieruchomości. Za pomocą tych listew odmienisz wnętrze restauracji, hotelu czy pensjonatu. Sprawisz, że Twoje wnętrze będzie nowoczesne i eleganckie. W razie jakichkolwiek pytań nasi pracownicy pomogą nawet w najtrudniejszym wyborze. Wszystkie listwy są odporne na wilgoć.

Dzięki temu, możesz je zainstalować w łazience czy kuchni. Para wodna nie spowoduje, że osiądzie na nich grzyb. Nasze listwy posiadają przepiękne zdobienia, w których zapewniamy, że każdy się zakocha!

Zapraszamy do skorzystania z  naszej oferty. Listwy styropianowe dekoracyjne to niezawodny element każdego pomieszczenia. Powiększenie optycznie pomieszczenia to tylko  jedna z wielu zalet ich montażu. Nasze listwy styropianowe dekoracyjne trafia w gust każdego Klienta.

theme_images/piekne-domy-w-sztukaterii-elewacyjnej.jpg_ALT

Dlaczego ozdobić dom elementami z polistyrenu?

Dzięki najwyższej jakości produktów możemy używać ich przez wiele, wiele lat - a nadal będą pięknie się prezentować.

Zalet jest mnóstwo. Super wytrzymałe, odporne na wilgoć, niezwykle eleganckie i banalne do zamontowania.

Ceny na każdą kieszeń! Dekory ze styropianu są naprawdę niedrogie. Sprawdź sam!