Nowoczesne wykończenia

A także: listwy, gzymsy, pilastry

bonie na elewację

Pilastry

Pilastry to element, który nie tylko pełni funkcję konstrukcyjną, czyli wzmocnienie ścian ale również sprawia, że nieruchomość wygląda przepięknie. Czyni elegancką wizytówkę naszego domu. Nasi pracownicy stają na wysokości zadania, by pilastry spełniały Wasze oczekiwania, dotyczące wyszukanego i eleganckiego stylu budynków.

Dzięki temu, że stosujemy nowoczesne technologie, nasze pilastry są odporne nie tylko na niesprzyjające warunki atmosferyczne ale również uszkodzenia mechaniczne. Gwarantujemy wieloletnie użytkowanie i wysoką jakość produktów ze styropianu. 

Czym są pilastry?

Pilaster wykorzystać można w różnych częściach nieruchomości. Świetnie się sprawdzą do rozczłonkowania ściany. Mogą również stanowić część obramienia otworów okiennych, drzwiowych lub bram. Ten element architektoniczny w formie płaskiego filara, które delikatnie występują przed lico ściany sprawi, że Twój dom nabierze nowego i nieprzeciętnego charakteru.

Produkcja, specyfikacja pilastrów oraz ich montaż

Wszystkie elementy, jakie produkujemy są trwałe i elastyczne. Głowice wykonane są ze specjalnego, twardego materiału pokrytego nowoczesną masą utwardzającą. Montaż pilastrów przebiega szybko i to bez pomocy firmy budowlanej. Za pomocą niezbędnych narzędzi spokojnie się je zamontuje.

Nasza firma oferuje różne wzory pilastrów. Dzięki temu, każdy z naszych Klientów znajdzie coś dla siebie.  Należy również pamiętać o tym, że pilastry podkreślą wielkość budynku. Niezwykle dekorują fasadę i doskonale się sprawdzą w zestawieniu z bazą pilastra i głowicą pilastra.  Wszystkie elementy wizualnie przypominają filar. Z pewnej odległości może być z nim nawet pomylony! 

Wszystkie nasze produkty, w tym pilastry są bezpieczne. Zapraszamy do skorzystania z kontaktu!

theme_images/piekne-domy-w-sztukaterii-elewacyjnej.jpg_ALT

Dlaczego ozdobić dom elementami z polistyrenu?

Dzięki najwyższej jakości produktów możemy używać ich przez wiele, wiele lat - a nadal będą pięknie się prezentować.

Zalet jest mnóstwo. Super wytrzymałe, odporne na wilgoć, niezwykle eleganckie i banalne do zamontowania.

Ceny na każdą kieszeń! Dekory ze styropianu są naprawdę niedrogie. Sprawdź sam!