Nowoczesne wykończenia

A także: listwy, gzymsy, pilastry

bonie na elewację

Pokój dziecięcy

Pokój dziecka pełni bardzo ważną role w jego życiu. To właśnie w nim spędza najwięcej czasu. Dlatego warto aby był wielofunkcyjny. Warto zastosować w nim listwy oświetleniowe z pomocą których uzyskamy źródło światła, które świetnie się sprawdzi zostawiając go na noc. Listwy oświetleniowe posiadają specjalne rowki, w które zainstalować należy taśmy LED. Dzięki temu, w pomieszczeniach waszych pociech zawita nowe źródło, które stanie się nieodłącznym elementem dekoracyjnym wnętrza.

Listwy oświetleniowe to nowoczesne dekory, które można zastosować nie tylko do sufitu ale również do ściany. Świetnię podzielą powierzchnię dając przy tym elegancki wygląd. Kolor listwy zależy od naszych upodobań. 

Tapeta i listwyDziecięcy pokój

W trakcie remontowania wnętrza warto zdecydować się na położenie tapety w pokoju dziecięcym. W dzisiejszych czasach mamy do czynienia z tapetami, które różnią od tych, które modne były kilkanaście lat temu. Tapety posiadają przepiękne wzory i kolory a nawet występują 3D. Decydując się na ich zastosowanie możecie liczyć na przepiękną aranżację. Listwa oświetleniowa ścienna będzie świetnie współgrać z tapetą. Wybierając jej wzór można świetnie dopasować również do niej światło LED. 

Jeżeli jesteście w trakcie wyboru elementów do pokoju dziecięcego warto zdecydować się na produkt o dużej jakości, które będą Wam sprzyjać przez wiele lat.

 

 

 

theme_images/piekne-domy-w-sztukaterii-elewacyjnej.jpg_ALT

Dlaczego ozdobić dom elementami z polistyrenu?

Dzięki najwyższej jakości produktów możemy używać ich przez wiele, wiele lat - a nadal będą pięknie się prezentować.

Zalet jest mnóstwo. Super wytrzymałe, odporne na wilgoć, niezwykle eleganckie i banalne do zamontowania.

Ceny na każdą kieszeń! Dekory ze styropianu są naprawdę niedrogie. Sprawdź sam!