Nowoczesne wykończenia

A także: listwy, gzymsy, pilastry

bonie na elewację

Najpiękniejsze tapety

Tapety na ścianie

W dzisiejszych czasach wybór tapet jest dość duży. Bez żadnego problemu znajdziemy taką, która będzie spójną ze stylistyką całej aranżacji. Pamiętaj jednak, że tapety przepięknie będą wyglądały tylko wtedy, jeżeli zostaną przepięknie dobrane do całej stylistyki wnętrza. Co w przypadku, którym posiadasz szpecący element jak brzydki karnisz? Warto wtedy zainwestować w listwę sufitową karniszową.

Tylko jej wybór pomoże w zakryciu wielu niedoskonałości i sprawi, że wnętrza staną się oryginalne i pozbawione nudy. Listwa sufitowa karniszowa przyniesie wiele korzyści dla każdej aranżacji. Zakryje karnisz a także wystające z niego żabki. Możecie być pewni, że wasze aranżację staną się nie tylko przepiękne ale także oryginalne.

Pomysł na ścianę

 

Motywy tapet

Dzięki dużemu wyborowi tapet, możemy tak naprawdę w każdym pomieszczeniu stworzyć inną historię. Nie dość, że posiadają różne motywy to jeszcze możemy wybrać ich kolorystykę, zastosowanie i dopasować do stylu pomieszczenia. Każdy wybór okaże się sukcesem jeżeli tylko świetnie dobierzecie pozostałe elementy wnętrza. Ważne jest zastosowanie dekorów jak listwa sufitowa karniszowa aby w przepiękny sposób zakryć mankamenty jakie występują we wnętrzu/.

theme_images/piekne-domy-w-sztukaterii-elewacyjnej.jpg_ALT

Dlaczego ozdobić dom elementami z polistyrenu?

Dzięki najwyższej jakości produktów możemy używać ich przez wiele, wiele lat - a nadal będą pięknie się prezentować.

Zalet jest mnóstwo. Super wytrzymałe, odporne na wilgoć, niezwykle eleganckie i banalne do zamontowania.

Ceny na każdą kieszeń! Dekory ze styropianu są naprawdę niedrogie. Sprawdź sam!