Nowoczesne wykończenia

A także: listwy, gzymsy, pilastry

bonie na elewację

Przedpokój w nowej odsłonie

Użycie listew

Jeżeli pragniecie zmienić wygląd przedpokoju, warto zdecydować się na styropianowe listwy sufitowe. Ich wybór zapew

Przedpokój w nowej odsłonie

ni niebywały efekt i sprawi, że pomieszczenie stanie się eleganckie i nowoczesne. Jeżeli wasze ściany są nierówne, styropianowe listwy sufitowe poprawią ich wygląd a także zakryją niechciane pęknięcia czy krzywizny.  Decydując się na remont przedpokoju nie możecie zapomnieć również o dekoracji ścian. Akurat tak się składa, że styropianowe listwy sufitowe mogą również pełnić ramy luster jak i obrazów. Do przedpokoju jednak polecamy duże lustro, dzięki któremu, powiększycie optycznie mieszkanie ale także przed wyjściem przejrzycie się jak wyglądacie.

Jeżeli wasz przedpokój jest dość mały, warto zainwestować dekory w nieco subtelniejszych kształtach. Natomiast jeżeli wasze pomieszczenia są duże i przedpokój posiada otwartą przestrzeń, można użyć tych najbardziej różnorodnych dekorów.

Panele ażurowe

Jeżeli nie macie pomysłu na odgrodzenie przedpokoju od reszty mieszkania warto zdecydować się na panele ażurowe dzięki którym, wasze mieszkania staną się idealną aranżacją. Panele te modne były już w latach 60 jednak dziś przychodzą w nieco nowocześniejszej odsłonie. Przybierają formę pasów drewnianych ale także desek. Można zamontować na nich wieszak ale również obrazy czy lustra.

Nie możesz jednak zapomnieć o styropianowych listwach sufitowych, dzięki którym Twoje pomieszczenie nabierze unikatowego wyglądu, który pokochasz od razu!

theme_images/piekne-domy-w-sztukaterii-elewacyjnej.jpg_ALT

Dlaczego ozdobić dom elementami z polistyrenu?

Dzięki najwyższej jakości produktów możemy używać ich przez wiele, wiele lat - a nadal będą pięknie się prezentować.

Zalet jest mnóstwo. Super wytrzymałe, odporne na wilgoć, niezwykle eleganckie i banalne do zamontowania.

Ceny na każdą kieszeń! Dekory ze styropianu są naprawdę niedrogie. Sprawdź sam!